TOȚI BĂRBAȚII BUNI SUNT LUAȚI? SERIOS?
Într-o discuție cu psihologul Constantin Cornea am aflat că este una dintre convingerile pe care le au femeile singure care ajung în cabinetul psihologului. Serios? Cum adică toți bărbații buni…
Cu slabitul la psiholog
https://www.youtube.com/watch?v=2YMq3SayD0A&feature=youtu.be
EI SUNT GAY, NOI SUNTEM TOLERANȚI?
De cele mai multe ori când aud discuții legate de acest subiect îmi dau seama cât de în urmă suntem. Ca mentalitate, ca educație, ca decență, ca tot. Ne place…